phone

503 162 943

Porozmawiaj z architektem, który zaprojektował ten dom.

Sowa 11 bez garażu – lustro

133,4 m2

Kup 3299 zł
phone

503 162 943

Sowa 11 bez garażu – lustro

133,4 m2

Kup 3299 zł

Dane techniczne:

 • Powierzchnia użytkowa 133,4 powierzchnia użytkowa opis m2
 • Minimalne wymiary działki 19,07 x 17,57 minimalne wymiary działki opis m
 • Wysokość budynku 8,35 wysokość budynku opis m
 • Powierzchnia zabudowy 105,95 powierzchnia zabudowy opis m2
 • Kubatura 675,3 kubatura opis m3
 • Kąt nachylenia dachu 40 kąt nachylenia dachu opis st
 • Powierzchnia dachu 168,0 powierzchnia dachu opis m2
 • Liczba pokoi 5 liczba pokoi opis
 • Ogrzewanie paliwo stałe lub gaz ogrzewanie opis

Opis projektu

Sowa 11 bez garażu to prosty i wygodny dom utrzymany w ponadczasowej stylistyce, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Kompaktowa bryła oparta na rzucie zbliżonym do kwadratu, pozwoliła na czytelny podział funkcjonalny wnętrza domu. Przestronną strefę dzienną, na którą składają się przede wszystkim pokój dzienny z jadalnią oraz przyległa do nich kuchnia, zaprojektowano na parterze. Poddasze w całości stanowi część prywatną domu z trzema ustawnymi pokojami oraz łazienką. Zaprojektowano optymalną wysokość ścianki kolankowej, co umożliwia uzyskanie komfortowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu i zachowanie idealnych proporcji bryły obiektu. Stonowana kolorystyka elewacji przełamana drewnianą okładziną pozwoli na wpisanie się Sowy 11 bez garażu w niemal każde otoczenie.

Rzut parteru

image

1 wiatrołap 5,6 m²
2 korytarz 5,9 m²
3 pokój dzienny + jadalnia 27,1 m²
4 kuchnia 9,5 m²
5 spiżarnia 2,9 m²
6 pokój 14,6 m²
7 łazienka 4,8 m²
8 kotłownia 7,5 m²

Rzut poddasza

image

1 korytarz 4,9 m²
2 pokój 15,2 m²
3 pokój 13,6 m²
4 łazienka 8,6 m²
5 pokój 13,3 m²

Wnętrza

Usytuowanie domu na działce

image

Przekrój

image

Technologia budowy

Posadowienie bezpośrednie na zbrojonych ławach i stopach fundamentowych wykonanych z betonu B 20. Ściany fundamentowe: murowane z bloczków betonowych M6. Ściany zewnętrzne: bloczki gazobetonowe gr. 25cm na zaprawie systemowej, ciepłochronnej, ocieplony styropianem fasadowym gr. 15cm. Do ocieplenia budynku zaprojektowano użycie styropianu grafitowego gr. 15 cm, o współczynniku „lambda” nie przekraczającym 0,035 W(mK) i „oporze cieplnym” nie mniejszym niż Rd – 4,0 m2k/W. Zastosowanie materiałów budowlanych (ocieplenie ścian, dachu, podłogi na gruncie, okien i drzwi zewnętrznych) użytych w projekcie odpowiada nowym wymaganiom obowiązującym od stycznia 2021 roku (WT2021). Ściany nośne wewnętrzne: bloczki gazobetonowe gr. 25cm na zaprawie cementowo-wapiennej lub systemowej. Ściany wewnętrzne działowe: bloczki gazobetonowe gr. 12cm. Strop gęstożebrowy z wypełnieniem pustakami betonowymi, zalewany wraz z wieńcami betonem B 20. Konstrukcja dachu: drewniana, drewno klasy C24, więźba dachowa krokwiowo-jętkowa. Budynek, w wersji podstawowej, jest zaprojektowany z pomieszczeniem kotłowni wyposażonej w kocioł ekologiczny na paliwo stałe „pellet” i spełnia wszystkie wymagania dotyczące WT2021. Na etapie adaptacji projektu jest możliwość zaprojektowania ogrzewania gazowego ze wspomaganiem instalacją solarną lub ogrzewania nowoczesną pompa ciepła typu powietrze – woda. Projekt pod względem konstrukcyjnym spełnia normy zgodne z Eurokodami.

Dlaczego warto kupić projekt w Lelo Design?

 • Dopracowane projekty

  Wszystkie gotowe projekty w Lelo Design są autorstwa doświadczonego architekta – Łukasza Lelo, który przy projektowaniu wykorzystuje najnowocześniejsze technologie – 3D oraz BIM.

 • Realistyczne wizualizacje

  Możesz dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądał twój nowy dom po zakończeniu budowy – obejrzyj go z zewnątrz, wejdź do przedpokoju, a potem każdego pomieszczenia. Na razie tylko na ekranie komputera.

 • Kontakt z architektem

  Możesz porozmawiać z architektem, który projektował wybrany przez ciebie dom. Do twojej dyspozycji są również instalatorzy i konstruktorzy.

 • Bezpłatna wysyłka i zwrot

  Wiemy, jakie emocje towarzyszą oczekiwaniu na projekt, dlatego staramy się je skrócić do minimum. Rozumiemy też, że możesz zmienić zdanie. Masz 90 dni na zwrot oraz 365 na wymianę.

Elewacje

image image image image

Projekt należy do kolekcji

Odwiedź nas na: