phone

503 162 943

Porozmawiaj z architektem, który zaprojektował ten dom.

Heros z garażem 2 st. – lustro

150 m2

Kup 2499 zł
phone

503 162 943

Heros z garażem 2 st. – lustro

150 m2

Kup 2499 zł

Dane techniczne:

 • Powierzchnia użytkowa 150 powierzchnia użytkowa opis m2
 • Minimalne wymiary działki 23,27 x 23,27 minimalne wymiary działki opis m
 • Wysokość budynku 7,68 wysokość budynku opis m
 • Powierzchnia zabudowy 191,6 powierzchnia zabudowy opis m2
 • Kubatura 521,4 kubatura opis m3
 • Kąt nachylenia dachu 30 kąt nachylenia dachu opis st
 • Liczba pokoi 3 liczba pokoi opis
 • Stanowiska garażowe 2 stanowiska garażowe opis

  Opis projektu

  Heros z garażem dwustanowiskowym to prosty w formie dom o przyjemnej dla oka architekturze, stanowiący idealny wybór dla niedużej współczesnej rodziny typu 2+1 lub 2+2. Czytelny układ funkcjonalny zapewni wysoki komfort mieszkania, poprzez podział na strefy oraz izolację kolidujących ze sobą funkcji. Heros zagwarantuje także miejsce garażowe dla dwóch pojazdów dzięki czemu sprosta oczekiwaniom zmotoryzowanej rodziny. Budowę domu można podzielić na etapy, najpierw w całości zagospodarowując parter, a dopiero z czasem adaptując poddasze. Jest to rozwiązanie idealne dla tych, którzy w perspektywie czasu planują powiększać swoje rodziny lub dom o kolejny pomieszczenia. Zaprojektowano optymalną wysokość ścianki kolankowej, co umożliwi uzyskanie komfortowej powierzchni mieszkalnej na poddaszu i zachowanie idealnych proporcji bryły obiektu. W budynku zaprojektowano pomieszczenie kotłowni, standardowo z kotłem na paliwo stałe - ekogroszek, opcjonalnie jest również zaprojektowana instalacja gazu z piecem gazowym. Budynek stanowi kompromis tradycyjnej formy, współczesnej estetyki oraz regionalnych materiałów, takich jak cegła klinkierowa, naturalne drewno czy szlachetna dachówka ceramiczna. Ponadczasowa architektura tego średniej wielkości domu sprawia, że z łatwością wpisze się w niemal każdy krajobraz.

  Rzut parteru

  image

  1     wiatrołap:    6,4 m2
  2     hall:    13,5 m2
  3     pokój dzienny + jadalnia:   32,2 m2
  4     kuchnia:    14,2 m2
  5     spiżarnia:    3,1 m2
  6     kotłownia / pom. gospodarcze:  5,8 m2
  7     łazienka:    7,8 m2
  8     pokój:    12,9 m2
  9     garderoba:    3 m2
  10     pokój:    12,9 m2
  11     garderoba:    1,6 m2
  12     wc:    1,6 m2
  13     garaż dwustanowiskowy:    35 m2

  Rzut poddasza

  image

  1  poddasze do adaptacji  58,4

  Wnętrza

  Usytuowanie domu na działce

  image

  Przekrój

  image

  Technologia budowy

  Posadowienie bezpośrednie na zbrojonych ławach i stopach fundamentowych wykonanych z betonu B 20. Ściany fundamentowe: murowane z bloczków betonowych M6. Ściany zewnętrzne: bloczki gazobetonowe gr. 25 cm na zaprawie systemowej, ciepłochronnej, ocieplony styropianem fasadowym gr. 15 cm. Ściany nośne wewnętrzne: bloczki gazobetonowe gr. 25 cm na zaprawie cementowo-wapiennej lub systemowej. Ściany wewnętrzne działowe: bloczki gazobetonowe gr. 12cm. Strop gęstożebrowy z wypełnieniem pustakami betonowymi, zalewany wraz z wieńcami betonem B 20 na budowie. Konstrukcja dachu: drewniana, drewno klasy C30, więźba dachowa krokwiowo-płatwiowa, podparta słupami drewnianymi, dach kopertowy.

  Dlaczego warto kupić projekt w Lelo Design?

  • Dopracowane projekty

   Wszystkie gotowe projekty w Lelo Design są autorstwa doświadczonego architekta – Łukasza Lelo, który przy projektowaniu wykorzystuje najnowocześniejsze technologie – 3D oraz BIM.

  • Realistyczne wizualizacje

   Możesz dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądał twój nowy dom po zakończeniu budowy – obejrzyj go z zewnątrz, wejdź do przedpokoju, a potem każdego pomieszczenia. Na razie tylko na ekranie komputera.

  • Kontakt z architektem

   Możesz porozmawiać z architektem, który projektował wybrany przez ciebie dom. Do twojej dyspozycji są również instalatorzy i konstruktorzy.

  • Bezpłatna wysyłka i zwrot

   Wiemy, jakie emocje towarzyszą oczekiwaniu na projekt, dlatego staramy się je skrócić do minimum. Rozumiemy też, że możesz zmienić zdanie. Masz 90 dni na zwrot oraz 365 na wymianę.

  Elewacje

  image image image image

  Projekt należy do kolekcji

  Odwiedź nas na: