phone

503 162 943

Porozmawiaj z architektem!

Kontakt

Jak zamówić projekt?

Jak zamówić projekt?

Od założenia Lelo Design w 2003 r. na podstawie naszych projektów wybudowano już dziesiątki domów.  Wiemy, więc, co zrobić, żeby wybór i zakup projektu był szybki, łatwy i przyjemny dla naszych klientów.

 

U nas odbywa się to w 3 prostych krokach.

Krok 1 – Wybór projektu

Żeby znaleźć projekt swojego wymarzonego domu skorzystaj z kolekcji na naszej stronie internetowej. Możesz wybierać spośród domów z garażem lub bez. Chcemy, żebyś był pewien swojego wyboru, dlatego każdy nasz projekt jest szczegółowo opisany, zawiera rendery, rzuty, usytuowanie na działce oraz przekrój. Możesz też uzyskać dodatkowe informacje na temat projektu, kontaktując się z autorem projektu – architektem Łukasz Lelo, e-mail: info@lelodesign.pl lub telefon 503 162 943.

Krok 2 – Zamówienie projektu

Kiedy już jesteś pewien, że wybrany przez ciebie projekt jest tym, na podstawie którego chcesz zbudować swój wymarzony dom, po prostu zamów go przez stronę internetową używając klawisza „Kup”, krok po kroku wypełniając zamieszczone tam instrukcje.

Krok 3 – Wysyłka i dostawa projektu

Wiemy, jakie emocje towarzyszą oczekiwaniu na projekt, dlatego staramy się je skrócić do minimum. Wszystkie projekty wysyłamy od 1 do 14 dni od zamówienia.

Masz 30 dni, żeby zwrócić go, bez żadnych konsekwencji, jeżeli zmienisz zdanie i 365 dni, żeby wymienić go na inny.

Nie pobieramy żadnej opłaty za wysłanie paczki. Także ewentualna wysyłka zwrotna jest darmowa.

Odwiedź nas na: